Vzduchotechnické zařízení se dodává a montuje především tam, kde je třeba zabezpečit nutnou výměnu vzduchu dle hygienických předpisů a odvětrání znehodnoceného vzduchu z daného objektu či místnosti ven. Jedná se o systém vzduchotechnických jednotek, ventilátorů, vzduchovodů, vyústí, odsavačů atd.., které mohou být provedeny v nejrůznějších variantách a provedeních dle náročnosti prostředí. 

     Mezi nejpoužívanější vzduchovody ( potrubní rozvody ) lze jednoznačně zařadit potrubí z pozinkovaného plechu a to buď čtyřhranné nebo kulaté - takzvané spiropotrubí. Další variantou jsou tepelně a hlukově izolované potrubní hadicové rozvody z materiálu CLIMAVER a ISOVER potažené hliníkovou fólií. Tyto materiály se používají hlavně v prostředích, které je nutno dále jinak upravovat či izolovat z hlediska tepla, vlhkosti či zvuku. Dodávky zařízení : VZT jednotek, ventilátorů, výustí, odsavačů atd. Vám dodáme dle specifikace zařízení v projektu nebo dle dohody s ohledem na dodací lhůty výrobců. Zařízení, která jsou volně dostupná v prodeji Vám dle požadavku dodáme v co nejkratší možné době.

     Naše firma zařízení nevyrábí, ale montuje a udržuje v perfektním chodu po celou dobu záruky. Zároveň Vám můžeme na vybraná zařízení poskytnout slevu, neboť jako stálí odběratelé máme u mnoha výrobců rabaty, který Vy, jako maloodběratel těžko získáte. I to je jeden z důvodů proč si vybrat právě nás.

Součástí dodávek VZT zařízení je i :

- seřízení a zaregulování dodaného zařízení, zaučení obsluhy

- servisní službu na instalovaných zařízeních

- bezplatnou poradenskou službu

- návrh a realizaci protihlukových opatření